RYSZARD RYNKOWSKI Wałcz

Wałecka Gala Noworoczna 2012 - kompleksowa obsługa techniczna.

W dniu 5 stycznia 2012 r. w Centralnym Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyła się XIV Wałecka Gala Noworoczna. Organizatorami były dwie instytucje: Urząd Miasta Wałcz i Wałecki oddział Północnej Izby Gospodarczej. Jak co roku była to doskonała okazja do spotkania władz samorządowych, przedsiębiorców, ludzi kultury, nauki, sportu wojska i administracji. Łącznie w Gali uczestniczyło 260 osób.
każdym rokiem powiększa się liczba członków oddziału PIG W Wałczu. W czasie tegorocznej Gali przyjęto 12 kolejnych jednostek gospodarczych. Stosowne certyfikaty wręczyli Lidia Piestrzeniewicz i Andrzej Lebdowicz.
W części finałowej Stanisław Wziątek Poseł na Sejm RP i Jolanta Wegner Zastępca Burmistrza Miasta Wałcz uhonorowali „Złotymi Koronami” tegorocznych laureatów tej prestiżowej nagrody Burmistrza Miasta Wałcz.
Jak, co roku kapituła przyznała je w dwóch kategoriach:
- gospodarczej – nagrodę otrzymała PSS ”Społem”, grawerton odebrał Prezes Henryk Kufel
- społecznej – nagrodę otrzymało Stowarzyszeni Kobiet Ziemi Wałeckiej „ Amazonka”, grawerton odebrała Prezes stowarzyszenia Urszula Florczak.

Muzyczną gwiazdą wieczoru był znany wokalista Ryszard Rynkowski, który najbardziej znanymi przebojami poderwał gości do tańca.

Po koncercie Ryszarda Rynkowskiego gości gali do białego rana zabawiał zespół VIVO.

Nasza firma na potrzeby tego wydarzenia zapewniła nagłosnienie, oświetlenie sceniczne, scenę 6m x 6m oraz obsługę multimedialną.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl