MAN Top Used - KM IMPORT

Otwarcie oddziału MAN Top Used w siedzibie firmy KM IMPORT Stara Łubianka Realizacja nagłośnienie, oświetlenie i multimedia.

 

W dniu 14 czerwca b.r. w Starej Łubiance mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym przecięciu wstęgi i otwarciu oddziału MAN Top Used w siedzibie firmy KM IMPORT.

Na imprezę, mimo ulewnego deszczu przybyli wszyscy zaproszeni goście. Przede wszystkim liczne grono klientów handlowych oraz serwisowych wraz z rodzinami. Po części oficjalnej nadszedł czas na atrakcje oraz poczęstunek. Podczas trwających mistrzostw Euro 2012 nie mogło zabraknąć meczu towarzyskiego piłki nożnej ( Polska kontra reszta świata). Ciekawostką był pokaz tresury ptaków łownych zaprezentowany przez sokolnika. Ptaki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród publiczności. Odbył się również konkurs w podnoszeniu ciężarów oraz koncert zespołu Klakson.

Jednak największą uwagę przyciągała ogromna liczba pojazdów na placu, ponieważ firma KM IMPORT jest jednym z czołowych importerów ciągników siodłowych, naczep oraz samochodów ciężarowych w Polsce.

Nasza firma zapewniła nagłosnienie, oświetlenie oraz obsługę mulitimedialną tego wydarzenia.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl