Szczecineckie prezentacje gwiazd – koncert przed ratuszem 21.05.2011

Realizacja nagłosnienia.

Goście z partnerskiego Neustrelitz, fani lokalnej twórczości oraz zwykli mieszkańcy Szczecinka wysłuchali dzisiejszych występów, przygotowanych przez Samorządową Agencję Promocji i Kultury. Przed publicznością zaprezentowały się nie tylko szczecineckie zespoły, ale i wokaliści, a wszystko to w wyjątkowo słonecznej aurze.
Trudno ocenić poziom zespołów. Możemy jedynie przypomnieć, że wielu z wykonawców w ostatnich miesiącach osiągało spore sukcesy w krajowych konkursach i festiwalach. Doskonale zaprezentował się zespół Element Dekoracyjny Miasta, który „rozbujał” zgromadzonych na placu Wolności. Ich zupełnym przeciwieństwem jest bardzo ostry zespół Materia, który pokazał z czego zasłynął w całym kraju. Balsamem na uszy były jednak głosy wokalistek ze Studia Wokalnego Krzysztofa „Ognia” Leśniewskiego, działającego przy SAPiK. Wystąpiła laureatka „Szansy na sukces” Maja Wysoczańska, piękna Aleksandra Kapustyńska oraz Julia Leśniewska, której dziewczęcy wdzięk i glos ujął wielu obecnych.

Nasza firma zapewniła nagłosnienie tej imprezy, do realizacji został wykorzystany system ELECTRO  VOICE XLC wraz z systemem monitorowym.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl