LESZCZE Dni Kcyni

Jubileusz 750 lecia nadania praw miejskich w Kcyni - Kompleksowa obsługa techniczna i organizacja koncertu zespołu LESZCZE oraz całości festynu.

Pierwszy dzień – 22 czerwca – minął pod znakiem widowiska historycznego, natomiast drugi – pod hasłem festynu rekreacyjnego z zespołem Leszcze. Wydarzenie to przygotował Urząd Miejski w Kcyni, który był głównym organizatorem imprezy.
Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00, a hasłem przewodnim była muzyka w stylu rock. Jako pierwszy przed licznie zgromadzoną już od początku imprezy publicznością zaprezentował się zespół z Piły: Band Of The Year grający muzykę w stylu funk-rock. Po nim wystąpiła kcyńska formacja, która tym występem zaprezentowali się po raz pierwszy przed tak dużą publicznością. Zespół Muspelheim wystąpił w składzie: Krzysztof Szulczewski, Wojtek Borowski, Kuba Maksymowicz i Tomasz Zymni. Młodzi ludzie zaprezentowali utwory oscytulące wokół thrash metal. Po nich wystąpiła formacja z Piły – Nalepa Band grająca w stylu legendarnego Tadeusza Nalepy. Główną gwiazdą wieczoru był zespół LESZCZE z niesamowitym liderem – Maćkiem Miecznikowskim, którego większość z Państwa kojarzy choćby z programu TV „Tak to leciało”. Przed sceną tłumy ludzi, a na scenie nieprzeciętny zespół, który porwał kcyńską publiczność nie tylko do śpiewu i tańca, ale przede wszystkim niezapomnianej zabawy.

Nasza firma na potrzeby tego wydarzenia dostarczyła:

- scenę 9m x 6m

- oświetlenie sceniczne

- nagłośnienie:system ELECTRO-VOICE XLC DVX oraz system monitorowy ELECTRO-VOICE.

- kompleksową obsługę realizatorską dźwięku, oświetlenia.

- 100mb barierek ochronnych.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl