Materia Fest 2012. Szczecinek 14.07.2012 / VIVO NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE KONCERTÓW I IMPREZ PIŁA - WIELKOPOLSKA, oświetlenie koncertowe imprez, wynajem scen, organizacja koncertów, zespół muzyczny, nagłośnienie estradowe imprez, sceny, Agencja Artystyczna, imprezy plenerowe, eventy, instalacje dźwiękowe i oświetleniowe, sceny i estrady, ekrany led, multimedia, pokazy laserowe, video mapping, agregaty prądotwórcze, barierki ochronne

Materia Fest 2012. Szczecinek 14.07.2012

Realizacja nagłośnienia.

Mocne metalowe brzmienia opanowały Mysią Wyspę, jezioro i prawie cały Szczecinek. Fani ciężkich brzmień zaczęli zbierać się  już przed godz. 17. Koncert Materia Fest rozpoczął się ok. godz. 18.

Na scenie usłyszeliśmy Nemroth, Budge, Scylle, Pampelune oraz Materię.  Bez wątpienia każda z kapel dała z siebie wszystko, ale to właśnie podczas występu Materii pod sceną zgromadziło się najwięcej ludzi i to właśnie ich występ stał się punktem kulminacyjnym imprezy. Jak zawsze ze strony Materii otrzymaliśmy sporo emocji i przede wszystkim potężną dawkę adrenaliny. Do ostatniej chwili, do odpłynięcia ostatniego tramwaju wodnego, Materia rządziła na wyspie.

Osoby, których pogoda nie odstraszyła, i którzy przybyli na Mysią Wyspę z pewnością zapamiętają ten koncert jako bardzo udany.

Nasza firma dostaczyła:

- nagłośnienie:system ELECTRO-VOICE XLC DVX, system monitorowy ELECTRO-VOICE oraz mikser cyfrowy MIDAS PRO2

- wieże pod nagłośnienie

- obsługę realizatorską dźwięku.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl