Misterium Męki Pańskiej

Nasza firma zrealizowała przedstawienie artystyczne Misterium Męki Pańskiej - Ujście 2010

28 marca 2010 w Ujściu nasza firma nagłaśniała przedstawienie Misterium Męki Pańskiej. Realizowaliśmy nagłośnienie w kościele i jego otoczeniu, a także cała trasę drogi krzyżowej na Kalwarii Ujskiej wraz z ostatnia stacją i ołtarzem.

Wykorzystaliśmy w kościele aktywny system Mackie Fussion na ołtarzu oraz linię opóźniającą z wykorzystaniem szerokopasmowych kolumn Mackie SRM 450.

Na dziedzińcu kościoła i parkingu wykorzystane były kolumny aktywne Mackie SA 1232 i SA 1532 oraz kolumny z systemu Mackie Fussion wraz z subbasami.

Na Kalwarii Ujskiej wykorzystaliśmy 10 szt kolumn szerokopasmowych SRM 450 oraz na szczycie 2 szt. kolumn SA 1232.

Aktorzy wystawiający sztukę, którzy wypowiadali swoje kwestie nagłośnieni byli przez 16 szt. systemów nagłownych SHURE SLX oraz AKG WMS z wykorzystaniem przy poszczególnych punktach dodatkowych stacji odbiorczych.

Reżyseria dźwięku odbywała sie w kosciele z wykorzystaniem miksera cyfrowego Yamaha 01 V 96 oraz wszystkie nagrania dźwiękowe były odpowiednio miksowane wczasie spektaklu i odtwarzane z użyciem MacBook Pro i programu Stainberg Cubase.

Wszystkie szczegóły były dopracowywane i uzgadnianie przez 3 miesiące przed premierą z głównym reżyserem, co zakończyło sie próbą generalną 22 marca.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl