TSA Lubasz

Realizacja Dni Lubasza 2013 w tym koncertu TSA, Nalepa Band, Verdis.

Zapewnilismy nagłośnienie, oświetlenie, konstrukcje sceniczne, agregat pradotwórczy oraz barierki ochronne

Pod wieczór zapełnił się lubaski amfiteatr, na którego scenie wystąpiły aż trzy zespoły muzyczne. Głównym „sprawcą” nadkompletu na widowni był oczywiście zespół TSA, czyli Tajne Stowarzyszenie Abstynentów – prekursor polskiego heavy-metalu. Popisy wokalne Marka Piekarczyka jak zawsze były dynamiczne i porywające. Muzycy (Andrzej Nowak – gitara, Stefan Machel - gitara, Janusz Niekrasz – gitara, Marek Kapłon – perkusja) dali pokaz profesjonalizmu, perfekcyjne brzmienie, widowiskowe solówki, kontakt z widownią, złożyły się na wspaniały koncert, jakiego dawno w Lubaszu nie było.

Jako suport wystąpił zespół „Nalepa Band” wywodzący się z Piły, który zaprezentował najbardziej znane przeboje Tadeusza Nalepy w wykonaniu jego syna Piotra Nalepy! Kto nie słyszał, niech żałuje… przeboje legendy ożyły…

Koncertowy wieczór zakończyła discopolowa formacja „Verdis” z Białegostoku. Plac przed amfiteatrem zapełnił się parami tańczącymi w rytmie znanych utworów. Przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu „zestaw” muzyczny zadowolił z pewnością wszystkich, głównie ze względu na różnorodność, ale i profesjonalizm zaproszonych do Lubasza formacji.

Relacja wideo poniżej:


Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl