Dni Korytowa 22.06.2011

Realizacja nagłosnienia i oświetlenia.

Finałowy koncert XIII Dni Korytowa po raz pierwszy odbył się nie pod wiatą, ale w parku dworskim. Niewątpliwą atrakcja tego wydarzenia był występ Ryszarda Rynkowskiego, ale przypomnijmy, że imprez było zdecydowanie więcej, a wszytsko zaczęło się o majowego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Ci, którzy wybrali się na tegoroczne Dni Korytowa nie kryli zaskoczenia faktem, że ich organizator, czyli ks. Sławomir Kokorzycki tym razem scenę ulokował w przydworskim parku. – Jeśli wszystko zostanie wyremontowane, to ten obiekt stanie się turystyczna perełką naszego regionu – mówił pan Kazimierz, który korytowski park najpierw objechał na motocyklu, a następnie z aparatem fotograficznym zwiedził każdy zakątek. Od gospodarza dowiedzieliśmy się, że w zabytkowych budynkach ma powstać m.in. ośrodek konferencyjny i dom opieki dla seniorów.

Na scenie, którą ulokowano na dachu zabytkowej piwnicy zaprezentowali się muzycy, wokaliści i zespoły z Choszczna, Recza i Drawna. W przerwach między występami ks. Kokorzycki poprowadził aukcje obrazów, wręczył też stypendia dla dwójki najlepszych uczniów, którzy w tym dniu ukończyli edukację w miejscowej podstawówce. Najwięcej publiczności zawitało na koncert Ryszarda Rynkowskiego, który swoje śpiewanie rozpoczął od piosenki „Wypijmy za błędy”.

Naszej firmie zlecono nagłośnienie oraz oświetlenie sceniczne tej imprezy.

Do realizacji został użyty system Mackie Fussion.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl