LIBER i NATALIA SZROEDER - Krzyż

Nasza firma była odpowiedzialna za obsługę techniczną Dni Ziemi Krzyskiej oraz zapewnienie gwiazdy wieczoru w postaci koncertu Libera i Natali Szroeder. Dostarczyliśmy zadaszoną scenę, oświetlenie, nagłośnienie EV XLC oraz agregat prądotwórczy.

Tylko jeden dzień trwały obchody dnia Ziemi Krzyskiej. Ale w tym jednym dniu, w sobotę 13 lipca, od samego rana wokół jeziora Królewskiego działo się bardzo wiele. Na koncert gwiazdy przybyło wielu fanów, a Liber i Natalia Szroeder nie zawiedli i dali rewelacyjny koncert. Organizatorem imprezy był Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Krzyżu Wlkp. oraz Burmistrz Krzyża Wlkp., patronat medialny przyjął Tygodnik Notecki.

Niesamowitym głosem i charyzmą obdarzona jest młoda wokalista zespoły Vena Valley. Zespół przyjechał z Częstochowy. Mają rockowy pazur, oryginalne brzmienie i pomysł na siebie. Wykonali własne utwory, z których kilka od miesięcy pojawia się w czołówkach list muzycznych. "Miłości plan", czy "Odchodzisz" mają szansę stać sie wielkimi przebojami. Świetny, profesjonalny koncert zespołu Vena Valley był udanym preludium do koncertu Gwiazdy.

Publiczność nie zapomni tego koncertu, będącego, jak do tej pory, największym koncertem w historii Dni Ziemi Krzyskiej.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl