Targi Haus messe Szczecinek 09-10.06.2011

Kompleksowa obsługa techniczna imprezy.

W dniach 9-10 czerwca w Szczecinku odbyła się II edycja targów Hausmesse zorganizowana przez Kronospan Grupa Polska. W targach pod hasłem „Bliżej natury” zaprezentowały swoją ofertę wszystkie zakłady Kronospan w Polsce oraz Kronospan Italy. Zaproszenie do udziału w targach skierowane było do klientów z branży meblarskiej oraz podłogowej, a także do architektów i projektantów. Tradycyjnie mogli się oni zapoznać z bogatą ofertą wszystkich zakładów Kronospan w Polsce.


Targi odbyły się w hali o powierzchni 2200 m2, którą Kronospan zaadoptował specjalnie na tą okazję. Niespotykana aranżacja łączyła w sobie elementy natury oraz nowoczesnej technologii. Zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznych targów całość wystroju nawiązywała do przyrody. Dzięki zastosowaniu naturalnej trawy, kory i drzew, organizatorom udało się oddać bliskość natury.

Na terenie ekspozycji poszczególne zakłady prezentowały wytwarzane przez siebie produkty – płyty meblowe, podłogi, blaty kuchenne oraz innowacyjny sposób dekoracji ścian – System Concreto, imitujący płyty betonowe . Dużym zainteresowaniem zaproszonych gości cieszyło się stoisko Kronospan Italy, na którym przedstawiona została po raz pierwszy kolekcja płyt meblowych, wykończonych unikalnymi strukturami powierzchni, do złudzenia przypominającymi naturalne forniry.

Swoją premierę miała także najnowsza kolekcja podłóg Krono Original – Parquet Design, wyróżniająca się nietypowym formatem oraz pięknymi dekorami wykończonymi strukturą 3D.

Odwiedzający mieli także okazję zwiedzić wydziały produkcyjne zakładu Kronospan Szczecinek oraz kibicować w organizowanym po raz pierwszy turnieju tenisa ziemnego – Krono Open, w którym udział brali zaproszeni goście oraz pracownicy Kronospan.

Nasza firma zapewniła nagłośnienie - system ELECTRO VOICE wraz z dodatkowymi kolumnami na strefy dla równomiernego pokrycia dźwiękiem, oświetlenie sceniczna oraz scenę 6m x 6m.

Kontakt

VIVO

ul. Składowa 4, 64-920 Piła

Tel.: 501 589 300

E-mail: vivo@vivo.net.pl